Trumpai apie stovyklą:
Laisvalaikis – nori linksmai, turiningai ir naudingai, tikslingai praleisti vasarą? Stovykla „Jaunystė” kaip tik tai, ko tu ieškai! Šalia Grybėnų kaimo, stovyklavietėje „Gyvenimo sala”, įsikūrusi kasmetinė krikščioniška vasaros stovykla „Jaunystė”.
Patirtis – jau daugiau nei 15 metų kasmet atvažiuoja 14-18 metų amžiaus jaunimas jaukiai, įdomiai ir smagiai praleisti savo vasaros atostogų savaitę.
Diskusijos – tu ne tik linksmai praleisi laiką, bet ir grupelėse diskutuosi įvairiomis temomis bei augsi dvasiškai.
Vertybės – gilindamasis į Šventąjį Raštą susipažinsi su krikščioniškomis vertybėmis. Be to, neišvengiamai susirasi naujų draugų ir patirsi daug neišdildomų įspūdžių!

Kaina – 230 €/Asmeniui

Į stovyklą būtina atvežti:
Atspausdintą ir pasirašytą tėvų sutikimą (Atsisiųsti)

Atkreipiame dėmesį, kad medicininę pažymą reikia pateikti tik tuo atveju, jeigu gydytojo sprendimu dalyvavimas stovykloje gali turėti įtakos dalyvio sveikatai. Taip pat tėvų sutikimo rašte būtina informuoti apie dalyvio sveikatos sutrikimus ir specialius poreikius, į kuriuos turėtų atsižvelgti stovyklos organizatorius.

Dalyvių laukiame stovyklavietėje liepos 8 dieną 10-13 val. (atvažiuoti dieną prieš stovyklą negalima! Jeigu dėl to kyla klausimų, prašome kreiptis į mus). Taip pat prašome pranešti, jeigu kažkas pasikeis ir negalėsite dalyvauti stovykloje! Sek naujienas Facebook’e ir mūsų svetainėje, o jeigu kils klausimų drąsiai kreipkis! Registracijos pabaiga – ASAP.

Nuotraukos ir video iš praeitų metų

Dažnai užduodami klausimai

Stovyklą organizuoja Lietuvos Respublikos evangelinio tikėjimo krikščionių sąjungos jaunimo tarnavimo LT YOUTH savanoriai. Stovyklos direktorius Pabradės ETKB pastorius Jurij Andrijčuk. Daugiau informacijos apie Sąjunga gali rasti internetiniame puslapyje https://www.pentecost.lt.

Stovyklautojai apgyvendinami dviaukščiuose mediniuose nameliuose. Kiekviename aukšte įsikuria 8-9 jaunuoliai, kurie suskirstomi pagal amžiaus grupes (atskirai mergaitės ir berniukai). Nameliuose įrengti tualetai, dušai. Su savimi būtina turėti miegmaišį, pagalvę.

Jeigu tau sukako 18 metų, tėvų sutikimas nebūtinas (bet rekomenduojamas). Tačiau vis tiek reikia pateikti medicininę pažymą, jeigu turi sveikatos sutrikimų, kurie gali turėti įtakos tavo dalyvavimui stovykloje. Taip pat būtina informuoti apie sveikatos sutrikimus ir specialius poreikius, į kuriuos turėtų atsižvelgti stovyklos organizatorius.

PASKUBĖK, nes gali nelikti laisvų vietų. Jeigu dėl tam tikrų priežasčių nespėjai užsiregistruoti, paskambink mums. Pažiūrėsime ar galima ką nors padaryti.

Apmokėti dalyvavimą stovykloje galima tik atvažiavus į stovyklą ir pateikus tėvų sutikimą. Bankinių pavedimų nepriimame.

Stovykla įsikūrusi – Gurbai, Kazitiškio sen., 30253 Ignalinos r., Lietuva. Iki stovyklos galima nuvažiuoti nuosavu transportu arba traukiniu. Jeigu važiuojate traukiniu, išlipti reikia Lobinių stotelėje, kur jus pasitiksime ir nuvešime iki stovyklavietės (būtina pasiskambinti 30 min. – 1 val. prieš atvykstant, kad žinotume tikslų jūsų atvykimo laiką).

Informacija teikiama:

El. paštas: noriujk@gmail.com

Direktorius Jurij: Mob. +370 630 09775

Koordinatorė Ilona: Mob. +370 606 50541