Brangus drauge!

Ar esi žmonių kompanijoje jautęsis, kad nepritampi, nes visiškai skiriasi vertybės ir požiūriai į gyvenimą? Ar esi kada nors stovėjęs pasirinkimo kryžkelėje – pataikauti kitiems ir likti “saugioje” zonoje, ar paklusti Dievo žodžiui ir išlikti tiesoje? Gal yra tekę būti net atstumtam dėl to, kad laikaisi Dievo, o ne šios visuomenės normų? Jėzus Kristus mus įspėjo, kad Jis mus išskyrė iš pasaulio ir dėl to pasaulis kartais mūsų net… nekenčia.

Tad kyla klausimas – kaip šioje žemėje gyventi, jeigu pasak Biblijos, tu iš tikrųjų esi Dangaus bendrapilietis – Dievo namiškis! Kaip tada bendrauti su žmonėmis ir elgtis, jeigu Tu esi pasaulyje – bet ne iš pasaulio!

Atvyk į LT-youth sąskrydį rugpjūčio 23-25 d. ir surask atsakymą, ką reiškia šios Biblijos eilutės: „Nemylėkite pasaulio nei to, kas yra pasaulyje. Jei kas myli pasaulį, nėra jame Tėvo meilės, nes visa, kas pasaulyje, tai kūno geismas, akių geismas ir gyvenimo puikybė, o tai nėra iš Tėvo, bet iš pasaulio.“ 1 Jono 2:15-16.

Sąskrydžio metu Jūsų lauks ne tik pamokslai, mokymas, šlovinimas su malda, bet draugystė, pokalbiai, pramogos ir geras laikas atsisveikinti su vasara!

Nuotraukos iš praeitų metų

Informacija ruošiama

Informacija ruošiama

Vieta
Stovyklavietė „Gyvenimo sala“, Gurbų vs., Ignalinos r. sav.
Amžius
18-35 m.

VIENA DIENA
30 € /asmeniui
Šeštadienis 

DVI DIENOS
40 € /asmeniui
Penktadienis + Šeštadienis arba Šeštadienis + Sekmadienis

VISOS DIENOS
50 € /asmeniui
Penktadienis, Šeštadienis, Sekmadienis

 

Banko rekvizitai: 

Lietuvos Respublikos evangelinio tikėjimo krikščionių sąjunga  

a/s LT924010042400044021  

Registracijos auka: (priklausomai kiek dienų būsi) Eur  

Paskirtis: auka JAUNIMO SĄSKRYDIS (vardas, pavardė)