Konferencija jaunimui tapo pirmasis renginys, kurį organizuoti ėmėsi nedidelė grupelė aktyvių LR ETKS jaunimo tarnavimo dalyvių. Bažnyčių pastoriai ir jaunimo vadovai matė, kad jaunų žmonių gyvenime trūko tikro artumo su Dievu. Taip gimė jaunimo konferencijos pavadinimas ARTUMAS SU DIEVU, o renginys tapo kasmetiniu. 

ARTUMAS SU DIEVU – vienos dienos konferencija, kurios programa intensyvi ir įvairi. Ypatingas dėmesys skiriamas įkvepiančiam mokymui per asmeninį liudijimą ir gilinimąsi į Šventąjį Raštą, šlovinimui ir maldai už poreikius. Kartais organizuojamos teminės diskusijos, klausimų ir atsakymų laikas. Kartais organizuojamos teminės diskusijų grupės, klausimų ir atsakymų laikas jose. Taip pat konferencijos metu siekiama, kad jauni žmonės turėtų puikų tarpusavio bendravimo laiką ir patirtų gilų Dievo išgyvenimą draugų rate. 

„Šlovė Dievui“ – tai frazė, kurią dažnas krikščionis ištaria įvairiose situacijose vos ne kasdien. Tačiau ar tikrai kiekvienas mūsų sakome šiuos žodžius suvokdami jų prasmę, ar tikrai suprantame, kad mes esame sukurti ir išgelbėti būtent Dievui šlovę teikti – Jo šlovę atspindėti? Ypač šiais laikais, kai didžiulę įtaką pasaulėžiūrai kuria egoistinio žmogaus kulto persmelkti socialiniai tinklai, kai esame spaudžiami greitai adaptuotis ir pritapti prie skirtingų ideologijų, kai visuomenėje vyrauja konkurencija ir reikia įrodyti, jog esi geriausias… Kai pasaulis tiek daug siūlo darosi lengva pamesti Jėzų iš gyvenimo fokuso ir net būnant tarnautoju sukurti krikščionišką kultūrą „Dievo šlovei“ be Dievo šlovės. 

Biblija mus mokina: „kad jūs mokėtumėte pasirinkti, kas vertingiau, kad būtumėte tyri ir be priekaišto Kristaus dieną, pilni teisumo vaisių per Jėzų Kristų Dievo garbei ir šlovei.“ .Filipiečiams 1:10-11 

Todėl, brangus jaunime, kviečiame atvykti į 11-ąją Artumas su Dievu konferenciją, kurios tema šiemet – „Gyvenimas nešantis šlovę Dievui“. 

Prisijunk prie mūsų ir kartu atnaujink mąstymą, įgyk naujų žinių pamokslų metu, išgirsk, kaip kiti realizuoja savo talentus ir dovanas neapleisdami Dievo šlovės, sudalyvauk įtraukiose užduotyse, džiaukis ir bendrauk su senai matytais draugais bei svarbiausia – pašlovink, pagarbink Viešpatį drauge. 

Bus vertimas į rusų kalbą

Nuotraukos iš praeitų metų

Rytis Berūkštis – Kauno krikščionių bažnyčios pastorius

 

Ramūnas Kairys – Gyvojo Dievo bažnyčios pastorius

 

Laikas

Dienotvarkė

10:00-10:50

REGISTRACIJA

I SESIJA 

11:00 

ATIDARYMAS

12:00

PAMOKSLAS 

12:45

PERTRAUKA

II SESIJA

13:15

PAMOKSLAS 

14:15

PIETŪS

III SESIJA

15:15

GYVAS „PODCAST’AS“

16:00

MALDA IR ŠLOVINIMAS

17:00

BENDRAVIMAS

Data: 2024-04-20 11:00-18:00 

Vieta: Klaipėda, Vingio g. 21, 2 a, „Išgelbėjimo Šviesa“ 

Amžius: 14-35 m.

Auka:

15 € asmeniui 

  • Argumentuotas ir motyvuojantis mokymas 
  • Įkvepiančios šlovinimo giesmės bei liudijimas 
  • Įtraukusis bendravimas 
  • Pietūs, kavos pertraukos 
  • Bendravimas su draugais 
  • Malda ir laikas su Dievu 

Registracijos auką prašome pervesti iki balandžio 13 d. Taip pat bus galimybė savo auką atnešti grynaisiais renginio vietoje. 

Banko rekvizitai:

Lietuvos Respublikos evangelinio tikėjimo krikščionių sąjunga 

a/s LT924010042400044021 

Registracijos auka: 15 Eur 

Paskirtis: auka ARTUMAS SU DIEVU (vardas, pavardė)

REGISTRUOKIS DABAR!